Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

O nás

Firma V.J.K. vznikla v roku 1993 transformáciou niekdajšej podnikovej predajne štátneho podniku Matador, lídra gumárenskej výroby v bývalom Československu. Pôvodná spoločnosť prešla v roku 2008 opätovnou reorganizáciou, pod vedením nových majiteľov jej činnosť prevzala nástupnícka firma V.J.K. Gumkáči s.r.o., pričom zameranie zostalo po celý čas nezmenené. Dnes sú V.J.K. Gumkáči s.r.o. už tradičným dodávateľom širokého spektra gumárenských výrobkov pre firemných odberateľov, ako aj súkromných zákazníkov.

 

Absolútnu väčšinu výrobkov máme skladom, čo nám umožňuje rýchlo reagovať na akékoľvek potreby našich odberateľov. Orientujeme sa predovšetkým na dezénové priemyselné podlahovinygumové tesniace dosky z rôznych druhov kaučukových zmesí, spĺňajúce špecifické potreby našich zákazníkov pri veľmi výhodných cenách. Ponúkame širokú škálu lisovaných výrobkov z gumy, ako sú gumené zátky pre vinárov v 23 rôznych priemeroch alebo gumené zahrievacie fľaše – termofory v najrôznejších farbách a veľkostiach, dodávame gumové profily, tesnenia, gumové rohožky a rohože do verejných, firemných aj súkromných budov a podlahové krytiny do obytných a obchodných priestorov. Najnovším prírastkom nášho sortimentu sú luxusné vinylové podlahoviny značky Tajima, ku ktorým si zákazníci môžu objednať pokládku ako doplnkovú službu.

 

V priestoroch našej kamenej predajne nájdu zákazníci aj najširšiu ponuku PVC-obrusovín v Bratislave, od klasických po luxusné, rovnako ako vzorkovníky desiatok druhov podlahových krytín, dodávaných na objednávku. Odborné poradenstvo pre zákazníkov je samozrejmosťou.

Kontakt

V.J.K. Gumkáči s.r.o.

Karadžičova 47, 811 07 Bratislava

02 / 55 574 316    |    +421 903 266 076

vjk@vjk.sk

 

ORGÁN DOZORU:

Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj
Prievozská 1325/32, 821 05

821 05 Bratislava - Ružinov
tel. č.: 02/582 722 03
e-mail: helena.molekova@soi.sk