GUMOVÝ DORAZ Ø 24 X 11 MM

Kód: 1353

Od 0,55 € / ks

bez DPH: 0,45 € / ks

Skladom (dodanie 2 - 3 dni)
Gumový doraz Ø 24 × 11 mm kónického tvaru z kaučukovej zmesi SBR. Zarážka za dvere a okná, tlmí nárazy a chráni stenu. Štyri farby, predaj po kusoch (ks).
…viac
GUMOVÝ DORAZ Ø 24 X 11 MM biely
Farba GUMOVÝ DORAZ Ø 24 X 11 MM biely Kód: 1351 · 0,45 € bez DPH
0,55 € / ks
GUMOVÝ DORAZ Ø 24 X 11 MM čierny
Farba GUMOVÝ DORAZ Ø 24 X 11 MM čierny Kód: 1352 · 0,45 € bez DPH
0,55 € / ks
GUMOVÝ DORAZ Ø 24 X 11 MM hnedý
Farba GUMOVÝ DORAZ Ø 24 X 11 MM hnedý Kód: 1353 · 0,45 € bez DPH
0,55 € / ks
GUMOVÝ DORAZ Ø 24 X 11 MM sivý
Farba GUMOVÝ DORAZ Ø 24 X 11 MM sivý Kód: 1354 · 0,45 € bez DPH
0,55 € / ks

Najprv zadajte množstvo aspoň pri jednom variante, potom môžete pridať do košíka.

Popis produktu

Gumový doraz Ø 24 × 11 mm je klasická kónická zarážka za dvere z odolnej kaučukovej zmesi SBR, ktorá tlmí nárazy a chráni stenu pred poškodením. Predáva sa po kusoch a farbu (čierna, biela, hnedá, sivá) si vyberiete zadaním variantu pri objednávaní.

Tento gumový doraz má kužeľový tvar a masívnu konštrukciu, vďaka ktorej účinne pohlcuje energiu pri dorazení dverí alebo okien. Spodný priemer dorazu je 24 mm a výška 11 mm, takže ide o nízky a kompaktný prvok vhodný na množstvo bežných aj priemyselných použití.

Vyrobený je zo zmesi na báze kaučukov SBR, ktorá je pevná, pružná a dlhodobo si zachováva tvar. Doraz je určený do obytných domov aj do obchodných a výrobných prevádzok a poslúži tiež ako gumová nožička pod rôzne prístroje a zariadenia.

Produkt je v ponuke v štyroch farbách. Konkrétny farebný variant zvolíte v tabuľke variantov priamo pri objednávaní.

Hlavné výhody

  • Tlmenie nárazov - masívna kaučuková zmes pohlcuje energiu dverí či okien a znižuje hluk.
  • Ochrana steny a nábytku - kónický doraz zastaví krídlo skôr, než narazí na stenu alebo zariadenie.
  • Odolný materiál SBR - pružná a pevná gumová zmes s dlhou životnosťou.
  • Štyri farby na výber - čierna, biela, hnedá a sivá na zladenie s interiérom.
  • Kompaktné rozmery - nízky profil Ø 24 × 11 mm sa zmestí aj do stiesnených miest.
  • Univerzálne využitie - vhodný do domácnosti, prevádzok aj ako nožička pod zariadenia.

Použitie

  • Zarážka za dvere v bytoch, domoch a kanceláriách.
  • Doraz okien proti nárazu o ostenie alebo stenu.
  • Ochrana stien a nábytku pred poškodením krídlom dverí.
  • Gumové nožičky pod prístroje, stroje a zariadenia.
  • Tlmiaci prvok v obchodných a výrobných prevádzkach.

Často kladené otázky

Z akého materiálu je gumový doraz vyrobený?

Doraz je vyrobený zo zmesi na báze kaučukov SBR. Ide o odolnú a masívnu gumovú zmes, ktorá účinne absorbuje nárazy a má dlhú životnosť.

V akých farbách je doraz dostupný?

Doraz je v ponuke v štyroch farbách: čierna, biela, hnedá a sivá. Konkrétnu farbu si vyberiete zadaním variantu pri objednávaní v tabuľke nižšie.

Aké sú rozmery tohto dorazu?

Spodný priemer dorazu je 24 mm a jeho výška je 11 mm. Tvar je kónický (kužeľový), takže ide o nízky a kompaktný doraz.

Podrobnosti o rozmerovej tolerancii gumových produktov nájdete v pätičke e-shopu.

Parametre

Typ Gumový doraz (zarážka za dvere)
Tvar Kónický (kužeľový)
Materiál Zmes na báze kaučukov SBR
Spodný priemer 24 mm
Výška 11 mm
Dostupné farby čierna, biela, hnedá, sivá
Merná jednotka ks
Spôsob predaja Po kusoch (farba sa volí zadaním variantu)
Hmotnosť 0,01 kg
Oblasť použitia Obytné domy, obchodné a výrobné prevádzky, priemysel
Dostupnosť Skladom (dodanie 2 - 3 dni)

Otázky a odpovede

Opýtajte sa na produkt

Otázka sa zobrazí po schválení. Ak zadáte e-mail, môžeme vám zaslať odpoveď.

Zatiaľ žiadne otázky. Buďte prvý, kto sa opýta.

Používame cookies, ktoré sú nevyhnutné na fungovanie e-shopu, a s vaším súhlasom aj funkčné, štatistické a marketingové cookies (napr. mapa, hodnotenia Heureka a Google). Viac informácií